Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,2% sub estimat
Servicii de voiaj prin transport aerian
- Număr anunț
- SCN1037048
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
- Furnizor / câștigător
- EXIMTUR SRL (CUI 3553943)
- Cod CPV
- 60410000-5 · Servicii de transport aerian pe baza de grafic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980.000 RON
- Valoare atribuită
- 596.228,36 RON 39,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2019 18:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1016229
- Termen limită
- 19.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038943
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EXIMTUR SRL CUI RO 3553943
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
WECO TMC S.R.L. CUI RO 6309553
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL CUI RO 6519768
Valoare atribuită
596.228,36 RON
din 980.000 RON estimat
39,2%
Adjudecat la 60,8% din estimat · economie 383.771,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.