Atribuită
Anunț de participare
Execuția lucrărilor de construcție grădiniță în localitatea Biharia în cadrul proiectului „Construire grădiniță cu program prelungit”
- Număr anunț
- SCN1037034
- Autoritate contractantă
- COMUNA BIHARIA (CUI 4820305)
- Furnizor / câștigător
- COSTA V.O.C. IMPEX SRL (CUI 3249643)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.831.992,03 RON
- Valoare atribuită
- 2.831.633,32 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 16:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1015272
- Termen limită
- 25.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038969
Documente
Documentația de atribuire
- 1.CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- 2. PT Partea 1.pdf.p7s
- 2. PT Partea 2.pdf.p7s
- 3.LISTE DE CANTITATI.pdf.p7s
- 4.Formulare.doc.p7s
- FisaDate_DF1038969.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COSTA V.O.C. IMPEX SRL CUI RO 3249643
Valoare atribuită
2.831.633,32 RON
din 2.831.992,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro