Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul “ASFALTARE STRAZI SALCAMULUI, SZENT PETER, ROZELOR, BIHORULUI ”
- Număr anunț
- SCN1037033
- Autoritate contractantă
- COMUNA BIHARIA (CUI 4820305)
- Furnizor / câștigător
- ASFAMIXT SRL (CUI 20847710)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.284.162,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.230.080,60 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2019 16:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1023668
- Termen limită
- 25.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038813
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1038813.pdf
- Formulare Model.docx.p7s
- LISTE DE CANTITATI.pdf.p7s
- Piese desenata.pdf.p7s
- Piese scrise.pdf.p7s
- Propunere Contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ASFAMIXT SRL CUI RO 20847710
Subcontractanți 1
ABED NEGO COM SRL CUI 7072691
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Subcontractanți 1
ABED NEGO COM SRL CUI 7072691
Oferta 3
Individuala
Ofertant
DUMEXIM SRL CUI RO 16057895
Subcontractanți 1
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
Valoare atribuită
1.230.080,60 RON
din 1.284.162,71 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 54.082,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.