Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Lucrari pentru realizarea obiectivului, Centru de zi pentru persoane varstnice-reabiltare si modernizare imobil din strada O. Goga municipiul Bistrita, Judetul Bistrita-Nasaud
- Număr anunț
- SCN1037010
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- EAST COAST CONSTRUCTION AND REMODELING SRL (CUI 26513190)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.183.661,72 RON
- Valoare atribuită
- 2.162.000 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2019 11:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1015361
- Termen limită
- 25.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038878
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1038878.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- Model CTR.-semnat.doc.p7s
- PT+CS+DE+ Liste cantitati.part1-semnat.rar.p7s
- PT+CS+DE+ Liste cantitati.part2-semnat.rar.p7s
- PT+CS+DE+ Liste cantitati.part3-semnat.rar.p7s
- PT+CS+DE+ Liste cantitati.part4-semnat.rar.p7s
- PT+CS+DE+ Liste cantitati.part5-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EAST COAST CONSTRUCTION AND REMODELING SRL CUI RO 26513190
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EAST COAST CONSTRUCTION AND REMODELING SRL CUI RO 26513190
Asociați 1
CML.RO SRL CUI RO 9337248
Oferta 3
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EAST COAST CONSTRUCTION AND REMODELING SRL CUI RO 26513190
Asociați 1
CML.RO SRL CUI RO 9337248
Subcontractanți 3
PROSERV ELECTRIC SRL CUI RO17039935
RADMAR INSTAL SRL CUI RO21535996
SPIN GLOBAL BEST GUARD SRL CUI RO35155164
Valoare atribuită
2.162.000 RON
din 2.183.661,72 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 21.661,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.