Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Contract de furnizare si distributie de paine, produse de panificatie si cereale
- Număr anunț
- CN1008814
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- MOPAN SUCEAVA S.A. (CUI 34874331)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 289.814,10 RON
- Valoare atribuită
- 284.640 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2019 10:32
- Anunț de atribuire
- CAN1014582
- Termen limită
- 08.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038921
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- contract furnizare 2019-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038921.pdf
- formulare furnizare 2018-semnat.pdf
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 289.814,10 RON Adjudecat: 284.640 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Centrele D.G.A.S.P.C. Vaslui din zona Vaslui | 17.827,10 RON | MOPAN SUCEAVA | 17.818 RON ↓0,1% |
| 2 | Centrele D.G.A.S.P.C. Vaslui din zona Barlad | 107.234 RON | MOPAN SUCEAVA | 107.100 RON ↓0,1% |
| 3 | Centrele D.G.A.S.P.C. Vaslui din zona Husi | 109.820 RON | MOPAN SUCEAVA | 109.811 RON |
| 4 | Centrele D.G.A.S.P.C. Vaslui din zona Vaslui, Barlad | 54.933 RON | AVALUX-STAR SRL | 49.911 RON ↓9,1% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AVALUX-STAR S.R.L. CUI RO 23099532
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
MOPAN SUCEAVA S.A. CUI 34874331
Oferta 3
Individuala
Ofertant
FILVAS SERVCOM SRL CUI RO17975603
Valoare atribuită
284.640 RON
din 289.814,10 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 5.174,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.