Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,2% sub estimat
Servicii de proiectare şi asistenţă tehnică pentru obiectivul de investiţii ”Consolidare și reabilitare corp principal și amenajare curte interioară la Grădinița nr. 4 din municipiul Turnu Măgurele, județul Teleorman”
- Număr anunț
- SCN1036973
- Autoritate contractantă
- Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
- Furnizor / câștigător
- ARTOPIC WORKSHOP SRL (CUI 28255721)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.360 RON
- Valoare atribuită
- 34.500 RON 27,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2019 09:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1018754
- Termen limită
- 22.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038975
Documente
Documentația de atribuire
- ar-c1-01.pdf.p7s
- ar-c1-02.pdf.p7s
- ar-c1-03.pdf.p7s
- ar-c1-04.pdf.p7s
- ar-c1-05.pdf.p7s
- ar-c1-06.pdf.p7s
- ar-c1-07.pdf.p7s
- ar-c1-08.pdf.p7s
- ar-c1-09.pdf.p7s
- ar-c1-10.pdf.p7s
- AR-C1-11.pdf.p7s
- AR-C1-12.pdf.p7s
- Audit energetic - Gradinita 4.pdf.p7s
- Aviz de amplasament favorabil nr.116 - 2017.pdf.p7s
- Aviz favorabil nr. 1098 - 22.08.2017, emis de WIROM GAS SA.pdf.p7s
- Caiet de sarcini proiectare gr.4.doc.p7s
- Certificat de performanta energetica inregistrat.pdf.p7s
- Certificat de urbanism nr. 190 din 09.08.2017.pdf.p7s
- DALI - parte scrisa Gr.4.pdf.p7s
- Expertiza tehnica Corp 1 de cladire.pdf.p7s
- Expertiza tehnica Corp 2 de cladire.pdf.p7s
- Extras de Carte funciara nr. 23112 - 09.12.2014.pdf.p7s
- Extras din HG nr. 1358 - 2001 privind atestarea domeniului public al judetului Teleorman.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038975.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- HCL nr. 118 - 30.08.2017 de abrobare a categoriilor de lucrari ce nu se finanteaza prin PNDL.pdf.p7s
- HCL nr.13 - 20.02.2017 de aprobare a indicatorilor tehnico-economici.pdf.p7s
- Plan de amplasament si delimitare a imobilului.pdf.p7s
- PROPUNERI CLAUZE CONTRACTUALE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ARTOPIC WORKSHOP SRL CUI RO 28255721
Oferta 2
Individuala
Ofertant
KAT CONCEPT DESIGN SRL CUI 37634899
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ONE DESIGN SRL CUI RO15655637
Valoare atribuită
34.500 RON
din 47.360 RON estimat
27,2%
Adjudecat la 72,8% din estimat · economie 12.860 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.