Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,5% sub estimat

Servicii de reincarcare,verificare, reparare vopsire/etichetare stingatoare de incendiu

Număr anunț
SCN1036969
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.792 RON
Valoare atribuită
14.601,70 RON 7,5% sub estimat
Data publicării
05.02.2019 08:59
Anunț de atribuire
SCNA1014396
Termen limită
20.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1038644

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ANINOASA-TIM SRL CUI RO 5188127

Valoare atribuită

14.601,70 RON

din 15.792 RON estimat 7,5%

Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 1.190,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.