Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,5% sub estimat
,,Trotuare si pista de biciclete Bulevardul Mihai Viteazul”
- Număr anunț
- CN1008795
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Furnizor / câștigător
- DRUM CONSTRUCT SRL (CUI 7224633)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.026.228,13 RON
- Valoare atribuită
- 22.469.583,58 RON 6,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2019 08:31
- Anunț de atribuire
- CAN1020891
- Termen limită
- 15.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038872
Documente
Documentația de atribuire
- 0.Parte desenata Drum - Part. 0.zip.p7s
- 10.Parte desenata Canalizare.zip.p7s
- 1. Partea scrisa - Caiete de sarcini - Part. 1.zip.p7s
- 1.Parte desenata Drum - Part. 1.zip.p7s
- 2. Partea scrisa - Caiete de sarcini - Part. 2.zip.p7s
- 2.Parte desenata Drum - Part. 2.zip.p7s
- 3. Partea scrisa - Caiete de sarcini - Part. 3.zip.p7s
- 3.Parte desenata Drum - Part. 3.zip.p7s
- 4. Partea scrisa - Memoriu+Referate+POE+Program.zip.p7s
- 4.Parte desenata Drum - Part. 4.zip.p7s
- 5. Partea scrisa - Anexe - Part. 1.zip.p7s
- 5.Parte desenata Drum - Part. 5.zip.p7s
- 6. Partea scrisa - Anexe - Part. 2.zip.p7s
- 6.Parte desenata Drum - Part. 6.zip.p7s
- 7. Partea scrisa - Liste de cantitati - Part. 1.zip.p7s
- 7. Parte desenata Electrice.zip.p7s
- 8. Partea scrisa - Liste de cantitati - Part. 2.zip.p7s
- 8.Parte desenata Curenti Slabi - Part. 1.zip.p7s
- 9. Partea scrisa - Liste de cantitati - Part. 3.zip.p7s
- 9.Parte desenata Curenti Slabi - Part. 2.zip.p7s
- Contract lucrari.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038872.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Subcontractanți 1
EL CONSTRUCT SRL CUI RO 13605900
Oferta 2
Individuala
Ofertant
STAR PRO CENTER INTL S.R.L. CUI 35323519
Terți susținători 1
CONSORZIO STABILE EBG CUI 02858031202
Subcontractanți 1
CONELECTRO SERVICE SRL CUI RO 4991135
Oferta 3
Individuala
Ofertant
DIFERIT SRL CUI RO 13845570
Subcontractanți 1
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Valoare atribuită
22.469.583,58 RON
din 24.026.228,13 RON estimat
6,5%
Adjudecat la 93,5% din estimat · economie 1.556.644,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.