Atribuită Cumpărare directă

Materiale electrice

Număr anunț
DA34896652
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02119 (CUI 4794095)
Furnizor / câștigător
EXCLUSIV ENERGO SRL (CUI 26606125)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.106,66 RON
Data publicării
24.01.2024 13:46
Data finalizării
25.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.106,66 RON