Atribuită Cumpărare directă

Nimenrix x 1 flac. x 1 seringa preumpl. x 2 ace

Număr anunț
DA34873207
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.345,32 RON
Data publicării
19.01.2024 13:46
Data finalizării
25.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.345,32 RON