Atribuită
Anunț de participare
Servicii de asistență, mentenanță și suport SIIA-BNR
- Număr anunț
- SCN1176286
- Autoritate contractantă
- R 361684 - Banca Nationala a Romaniei
- Furnizor / câștigător
- GENESIS SOFTWARE CONSULTING SRL (CUI 22917510)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671.401 RON
- Valoare atribuită
- 671.400 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 10:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1135737
- Termen limită
- 23.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273054
Documente
Documentația de atribuire
- CS_M56_PAAP2026_Lot 1_Suport tehnic standard licente software GENESIS-semnat.docx.p7s
- CS_M56_PAAP2026_Lot 2_Servicii asistenta, mentenanta si suport SIIA_BNR-semnat.docx.p7s
- Formulare_M_56_2026-semnat.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273054.pdf
- Model contract_lot 1 servicii suport tehnic standard licente software Genesis-semnat.docx.p7s
- Model contract_lot 2 servicii suport SIIA BNR-semnat.docx.p7s
- Nota de informare GDPR-semnat.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 671.401 RON Adjudecat: 671.400 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Suport tehnic standard licențe software Genesis | 103.601 RON | Genesis Software Consulting | 103.600 RON |
| 2 | Servicii de asistenţă și suport pentru sistemul informatic inte… | 567.800 RON | Genesis Software Consulting | 567.800 RON |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
671.400 RON
din 671.401 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro