Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord cadru - Lucrari reparatii strazi în orasul Cugir, judeţul Alba
- Număr anunț
- SCN1176285
- Autoritate contractantă
- Orasul Cugir (CUI 5146873)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.785.123,97 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2026 10:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1136480
- Termen limită
- 29.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273110
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Acord-cadru reparatii strazi.pdf.p7s
- Draft Acord-cadru Lucrari reparatii strazi.pdf.p7s
- Draft contract subsecvent Lucrari reparatii strazi.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273110.pdf
- Liste de cantitati.pdf.p7s
- Modele Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
EUROPEXPRES SRL CUI RO 12214962
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FLOREA GRUP SRL CUI RO 8273278
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELIS PAVAJE SRL CUI 1771593
Valoare atribuită
0 RON
din 5.785.123,97 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 5.785.123,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.