Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE MASINA DE SPALAT IMESA

Număr anunț
DA34894483
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
Furnizor / câștigător
ROMCLEAN IMPORT SRL (CUI 7432570)
Cod CPV
50530000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.430 RON
Data publicării
23.01.2024 13:46
Data finalizării
25.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.430 RON