Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,9% sub estimat
Reabilitare Scoala Agighiol
- Număr anunț
- SCN1037119
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA NUCARILOR (CUI 4508789)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 44.845 RON 35,9% sub estimat
- Data publicării
- 06.02.2019 13:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1018591
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039125
Documente
Documentația de atribuire
- 6.Model contract PT.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039125.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Parte desenata.rar.p7s
- Parte scrisa.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Oferta 2
Individuala
Ofertant
FAVOLA MASARIS S.R.L. CUI 33532934
Oferta 3
Individuala
Ofertant
KAT CONCEPT DESIGN SRL CUI 37634899
Valoare atribuită
44.845 RON
din 70.000 RON estimat
35,9%
Adjudecat la 64,1% din estimat · economie 25.155 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.