Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Execuția lucrărilor de modernizare a infrastructurii secundare de irigații , a clădirilor aferente stațiilor de pompare și racordare la utilități în localitatea Padure în cadrul proiectului MODERNIZARE SI RETEHNOLOGIZARE PLOT SPP19 DIN CADRUL O.U.A.I. . PADURE”

Număr anunț
SCN1037020
Autoritate contractantă
O.U.A.I. PADURE (CUI RO22259376)
Furnizor / câștigător
GIDAZI PROD COM SRL (CUI 8041707)
Cod CPV
45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.919.503,66 RON
Valoare atribuită
3.909.190,23 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
06.02.2019 10:49
Anunț de atribuire
SCNA1019995
Termen limită
04.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1038310

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

3.909.190,23 RON

din 3.919.503,66 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 10.313,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.