Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat

Realizare sistem de canalizare in localitatea Muntele Mic, comuna Turnu Ruieni, judet Caras Severin

Număr anunț
SCN1037083
Autoritate contractantă
COMUNA TURNU RUIENI (CONSILIUL LOCAL TURNU RUIENI) (CUI 3227289)
Furnizor / câștigător
KAUFMANN INDUSTRIES SRL (CUI 15548827)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.679.855 RON
Valoare atribuită
7.494.706,99 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
06.02.2019 09:39
Anunț de atribuire
SCNA1021647
Termen limită
01.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1038447

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
TECHNOCER SRL CUI 9630549

Valoare atribuită

7.494.706,99 RON

din 7.679.855 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 185.148,01 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.