Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Servicii de proiectare tehnica, detalii de executie, documentatii pentru acorduri, avize, autorizatii si asistenta tehnica din partea proiectantului pe toata durata de executie a lucrarilor la obiectivul de investitii: „Modernizarea, reabilitare si dotare camine culturale in comuna Drăgănești, judetul Bihor: cămin cultural în localitatea Păcălești, cămin cultural în localitatea Șebiș”
- Număr anunț
- SCN1037068
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGANESTI (PRIMARIA COMUNEI DRAGANESTI BIHOR) (CUI 5431675)
- Furnizor / câștigător
- CONSTINVEST SRL (CUI 19223127)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.192,25 RON
- Valoare atribuită
- 49.600 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.02.2019 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1015603
- Termen limită
- 20.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039010
Documente
Documentația de atribuire
- 4.5. Formulare model si contract-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini -semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039010.pdf
- SF info suplim-semnat.pdf.p7s
- SF-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONSTINVEST SRL CUI 19223127
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CLASX DESIGN SRL CUI RO14081820
Valoare atribuită
49.600 RON
din 51.192,25 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 1.592,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.