Anulată
Anunț de participare
Furnizare si montare centrale termice
- Număr anunț
- SCN1176277
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 10:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1134920
- Termen limită
- 24.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273051
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini lot nr. 1.pdf.p7s
- caiet de sarcini lot nr. 2.pdf.p7s
- foaie de capat.pdf.p7s
- formulare centrale.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273051.pdf
- model de contract.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 30.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare si montare centrala termica cabana Vadu Oii | 15.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Furnizare si montare centrala termica sediu OS Vintila Voda | 15.000 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.