Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 44,4% sub estimat

Bonuri Valorice de Carburant aferent anului 2019 pentru autoturismele aflate în dotarea parcului auto al Municipiului Oradea, precum și pentru toate activitățile administrative care se desfășoară pe raza Municipiului Oradea prin folosirea utilajelor de mică mecanizare (cosit spații verzi, generator electric etc) Cod unic de inregistrare nr.4230487/2019/1

Număr anunț
SCN1037059
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
COPROT S.R.L. (CUI 62461)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450.664,50 RON
Valoare atribuită
250.754,40 RON 44,4% sub estimat
Data publicării
06.02.2019 08:01
Anunț de atribuire
SCNA1014825
Termen limită
19.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1039071

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
COPROT S.R.L. CUI RO 62461
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

250.754,40 RON

din 450.664,50 RON estimat 44,4%

Adjudecat la 55,6% din estimat · economie 199.910,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.