- Număr anunț
- CN1093451
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PITESTI - CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 4317967)
- Cod CPV
- 34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 537.190,09 RON
- Valoare atribuită
- 537.190 RON
- Data publicării
- 12.06.2026 08:52
- Anunț de atribuire
- CAN1173163
- Termen limită
- 23.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273071
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
-
10.07.2026 07:36Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
09.07.2026 10:12Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1273071.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MASCHINENBAU INDUSTRY SRL CUI 33239200
Valoare atribuită
537.190 RON
din 537.190,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro