Atribuită Cumpărare directă

Motor Starter 380 V

Număr anunț
DA34894818
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31532500-9 · Startere pentru lampi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
112,60 RON
Data publicării
23.01.2024 13:46
Data finalizării
25.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,60 RON