Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat
Monitor de functii vitale cu troliu
- Număr anunț
- SCN1176259
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 47.200 RON 1,7% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2026 08:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1134892
- Termen limită
- 23.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273045
Documente
Documentația de atribuire
- 6. Model - Propunere tehnica produse.docx (1).p7s
- Caiet de sarcini monitor functii vitale.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273045.pdf
- MODEL FORMULARE.doc.p7s
- propunere contract.doc (1).doc.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (3)
-
19.06.2026 09:11Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns consolidat
-
19.06.2026 08:39Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns consolidat
-
15.06.2026 10:58Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns consolidat
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
47.200 RON
din 48.000 RON estimat
1,7%
Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.