Atribuită Cumpărare directă

Minirin Melt 120mcg - DESMOPRESSINUM

Număr anunț
DA34884002
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33642100-3 · Hormoni hipofizari, hipotalamici si analogi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
163,23 RON
Data publicării
22.01.2024 13:46
Data finalizării
25.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,23 RON