Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,3% sub estimat

Achizitia de proiectare si executie la obiectivul : „CONSTRUIRE TERENURI DE SPORT IN ORASUL BERBESTI„

Număr anunț
SCN1037224
Autoritate contractantă
Orasul Berbesti (Consiliul Local Berbesti) (CUI 2541355)
Furnizor / câștigător
ATLAS COMPANY SRL (CUI 16160288)
Cod CPV
45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502.455 RON
Valoare atribuită
480.871,33 RON 4,3% sub estimat
Data publicării
07.02.2019 21:43
Anunț de atribuire
SCNA1018386
Termen limită
26.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1039384

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 502.455 RON Adjudecat: 480.871,33 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOTUL 1- Proiectare si Executie la obiectivul “ CONSTRUIRE TERE… 199.475 RON
2 LOTUL 2- Proiectare si Executie la obiectivul “ CONSTRUIRE TERE… 302.980 RON S.C. ATLAS COMPANY S.R.L. 480.871,33 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ATLAS COMPANY SRL CUI RO 16160288
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
ATLAS COMPANY SRL CUI RO 16160288

Valoare atribuită

480.871,33 RON

din 502.455 RON estimat 4,3%

Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 21.583,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.