Atribuită
Anunț de participare
Achiziție de: Lot I – Cuptor gaz, cu termocomputer (controller) și stand (1 bucată), Lot II – Cuptor electric (1 bucată) în cadrul proiectului: Parteneriat pentru transferul de tehnologii inovative si materiale avansate în domeniul artelor vizuale (productie, conservare, restaurare), ID P_40_374
- Număr anunț
- CN1010192
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- TICON SRL (CUI 7089090)
- Cod CPV
- 39711361-7 · Cuptoare electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.239,50 RON
- Valoare atribuită
- 57.230 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 10:23
- Anunț de atribuire
- CAN1017647
- Termen limită
- 06.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043802
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Lot I+II pdf.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043802.pdf
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 57.239,50 RON Adjudecat: 57.230 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot I – Cuptor gaz, cu termocomputer (controller) și stand (1 … | 27.000 RON | Ticon | 57.230 RON |
| 2 | Lot II – Cuptor electric (1 bucată) | 30.239,50 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TICON SRL CUI RO 7089090
Valoare atribuită
57.230 RON
din 57.239,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro