Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
PATURI
- Număr anunț
- SCN1037133
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- STOFE BUHUSI SA (CUI 962838)
- Cod CPV
- 39511100-8 · Paturi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.722 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 07.02.2019 09:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1016519
- Termen limită
- 26.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039297
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039297.pdf
- FORMULARE valabile .doc.p7s
- model contract 2019.doc.p7s
- TEHNIC.xls.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STOFE BUHUSI SA CUI RO 962838
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ALFA MIND GROUP CUI RO36736556
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VERTIKAL CREATIVE SRL CUI RO38405508
Valoare atribuită
9.600 RON
din 9.722 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 122 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.