Atribuită Cumpărare directă

Lactecon 667g/L-sol.orala x 200ml-Viatris Healthcare Limited IE LACTULOSUM

Număr anunț
DA34899382
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33613000-0 · Laxative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
620,50 RON
Data publicării
25.01.2024 13:46
Data finalizării
26.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

620,50 RON