Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
Echipamente pentru instalațiile de tratare și alimentare cu apă
- Număr anunț
- CN1092826
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Cod CPV
- 42122000-0 · Pompe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.920 RON
- Valoare atribuită
- 11.400 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2026 07:35
- Anunț de atribuire
- CAN1172010
- Termen limită
- 22.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1271615
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
11.400 RON
din 11.920 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 520 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.