Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,1% sub estimat
SERVICII DE PROIECTARE SI ASISTENTA TEHNICA PENTRU REALIZAREA OBIECTIVULUI - MODERNIZAREA, REABILITAREA SI DOTAREA ASEZAMANTULUI CULTURAL "CINEMATOGRAF+BIBLIOTECA ORASENEASCA", ORASUL ODOBESTI, JUD VRANCEA
- Număr anunț
- SCN1012638
- Autoritate contractantă
- ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI) (CUI 4297827)
- Furnizor / câștigător
- CASA LUX CONSTRUCTII SRL (CUI 10348860)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.395 RON
- Valoare atribuită
- 39.997 RON 25,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2018 17:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1006957
- Termen limită
- 03.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019790
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- DALI+EXPERTIZE-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1019790.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- PROIECT DE CONTRACT-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CASA LUX CONSTRUCTII SRL CUI 10348860
Subcontractanți 1
PILLER STUDIO S.R.L. CUI 35426930
Valoare atribuită
39.997 RON
din 53.395 RON estimat
25,1%
Adjudecat la 74,9% din estimat · economie 13.398 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.