Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,3% sub estimat
Echipamente de lucru (Statii de lucru, plotter si multifunctional) necesare secției proiectare
- Număr anunț
- SCN1012629
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.245 RON
- Valoare atribuită
- 66.131 RON 38,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2018 16:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1005281
- Termen limită
- 27.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019874
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini statii de lucru.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE OBLIGATORII SI SPECIFICE.docx.p7s
- FisaDate_DF1019874.pdf
- MODELE DE FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELSACO SOLUTIONS SRL CUI 14364265
Oferta 3
Individuala
Ofertant
IT SOURCES SRL CUI RO35995617
Valoare atribuită
66.131 RON
din 107.245 RON estimat
38,3%
Adjudecat la 61,7% din estimat · economie 41.114 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.