Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Contract de furnizare aplicație software pentru salvare date/backup
- Număr anunț
- SCN1012567
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Dezvoltare Regionala Centru (CUI 11293615)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 48710000-8 · Pachete software pentru copii de siguranta (backup) sau recuperare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.975 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2018 14:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1005998
- Termen limită
- 30.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019040
Documente
Documentația de atribuire
- 180803 - FORMULARE-semnat.docx.p7s
- 180807-CLAUZE CONTRACTUALE-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini_final-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1019040.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Valoare atribuită
9.975 RON
din 10.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.