Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat
Executie lucrari pentru proiectul „REABILITARE / MODERNIZARE SCOALA CU CLASELE I-VIII SACUIEU”
- Număr anunț
- SCN1037358
- Autoritate contractantă
- COMUNA SACUIEU (PRIMARIA SACUIEU CLUJ) (CUI 5698118)
- Furnizor / câștigător
- ALB CONSTRUCT SRL (CUI 18265159)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550.071,63 RON
- Valoare atribuită
- 533.567,53 RON 3,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 17:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1015287
- Termen limită
- 05.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039445
Documente
Documentația de atribuire
- 01. MTG-1-70.pdf.p7s
- 01. MTG-71-140.pdf.p7s
- 02.-Vol-I---Arhitectura-1-60.pdf.p7s
- 02.-Vol-I---Arhitectura-61-129.pdf.p7s
- 03.-Vol-II---Rezistenta-1-50.pdf.p7s
- 03.-Vol-II---Rezistenta-51-109.pdf.p7s
- 04. Vol III - Instalatii Sanitare.pdf.p7s
- 05. Vol IV - Instalatii Termice.pdf.p7s
- 06. Vol V - Instalatii Electrice.pdf.p7s
- 07. Vol VI - Liste cu cantiati de lcurari.pdf.p7s
- Caiet de sarcini semnat.pdf.p7s
- CONTRACT.doc.p7s
- FisaDate_DF1039445.pdf
- Formulare.doc.p7s
- GRAFIC SCOALA SACUIEU.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALB CONSTRUCT SRL CUI RO18265159
Valoare atribuită
533.567,53 RON
din 550.071,63 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 16.504,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.