Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat

Contract de lucrări (PROIECTARE + EXECUTIE) aferent investitiei ,,Modernizare drumuri satesti si ulite L= 7,8Km. in comuna Stanesti judetul Valcea”

Număr anunț
SCN1037348
Autoritate contractantă
COMUNA STANESTI (PRIMARIA COMUNEI STANESTI) (CUI 2541290)
Furnizor / câștigător
RODIAN INVEST SRL (CUI 23090797)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.389.250 RON
Valoare atribuită
6.271.801,67 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
08.02.2019 16:13
Anunț de atribuire
SCNA1027628
Termen limită
25.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1039498

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
RODIAN INVEST SRL CUI RO23090797
Asociați 1
BEBE TRANS ROM SRL CUI RO 1547171
Terți susținători 1
MODDRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 25834036
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
GRUP PRIMACONS SRL CUI RO 6341643
Asociați 2
PROREDRUM SRL CUI RO 8739344
VALTUM PROD-COM SRL CUI RO 6628749
Oferta 3 Asociere
Asociați 1
RIONVIL SRL CUI 14159023

Valoare atribuită

6.271.801,67 RON

din 6.389.250 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 117.448,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.