Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,2% sub estimat
SERVICII DE CURATENIE CAMINE UMF IASI
- Număr anunț
- SCN1037339
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 549.774 RON
- Valoare atribuită
- 355.980 RON 35,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 15:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1014039
- Termen limită
- 22.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039468
Documente
Documentația de atribuire
- 20190207_Caietul de sarcini servicii de curatenie camine 2019.pdf.p7s
- 20190207_Formulare si modele procedura servicii de curatenie camine 2019.pdf.p7s
- 20190207_Instructiuni pentru ofertanti -Fisa de date a achizitiei servicii curatenie-2019.pdf.p7s
- 20190207_Proiectul de contract servicii de curatenie camine 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039468.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DEZINFER SERVICE S.R.L. CUI RO 25493923
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ISIS COMPREST SRL CUI 7230813
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SALES DOOR SRL CUI 31836384
Valoare atribuită
355.980 RON
din 549.774 RON estimat
35,2%
Adjudecat la 64,8% din estimat · economie 193.794 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.