Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Execuția lucrărilor de construcție rețea publică de apă uzată în localitatea Mintia în cadrul proiectului CANALIZARE IN LOCALITATEA MINTIA, COMUNA VETEL, JUDETUL HUNEDOARA
- Număr anunț
- SCN1037328
- Autoritate contractantă
- COMUNA VETEL (CUI 4374105)
- Furnizor / câștigător
- GEVIS PROTEAM S.R.L. (CUI 14421794)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.096.311 RON
- Valoare atribuită
- 3.891.026,12 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 14:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1019764
- Termen limită
- 04.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039545
Documente
Documentația de atribuire
- 2 Liste, Fise, Antemasuratori MINTIA 72.pdf.p7s
- 3 Caiet de sarcini MINTIA 72.pdf.p7s
- 3 formulare anexa.pdf.p7s
- 5. AC, avize, autorizatii CFR.pdf.p7s
- A 1 PT Parte desenata 72AC_Vetel_1_1.pdf.p7s
- A 1 PT Parte scrisa 72AC_Vetel_1.pdf.p7s
- B 1 PT Parte desenata 72AC_Vetel_1_2.pdf.p7s
- B 1 PT Parte scrisa 72AC_Vetel_2.pdf.p7s
- C 1 PT Parte desenata 72AC_Vetel_2.pdf.p7s
- D 1 PT Parte desenata 72AC_Vetel_3.pdf.p7s
- FisaDate_DF1039545.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GEVIS PROTEAM S.R.L. CUI RO 14421794
Terți susținători 1
TRANS CONSTRUCT IMPORT EXPORT S.R.L. CUI RO 16162785
Valoare atribuită
3.891.026,12 RON
din 4.096.311 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 205.284,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.