Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,2% sub estimat

Achizitionarea serviciilor de asigurare obligatorie de raspundere civilă auto (RCA) a autoturismelor din dotarea parcului auto al Ministerului Dezvoltarii Regionale si Administratiei Publice

Număr anunț
SCN1037286
Autoritate contractantă
Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
531.896,80 RON
Valoare atribuită
472.520,59 RON 11,2% sub estimat
Data publicării
08.02.2019 11:22
Anunț de atribuire
SCNA1013842
Termen limită
25.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1039412

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

472.520,59 RON

din 531.896,80 RON estimat 11,2%

Adjudecat la 88,8% din estimat · economie 59.376,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.