Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,6% sub estimat
Intretinerea si repararea echipamentelor electrice de iluminat public pe raza municipiului Suceava
- Număr anunț
- CN1010195
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Furnizor / câștigător
- LOIAL IMPEX SRL (CUI 3176126)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260.500 RON
- Valoare atribuită
- 837.000 RON 33,6% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1016964
- Termen limită
- 25.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 060-139441
- Documentație de atribuire
- DF1043791
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI si ANEXA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043791.pdf
- Model contract I19.doc.p7s
- Modele de formulare I19.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
Subcontractanți 1
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SUCEAVA SA CUI RO 2691247
Valoare atribuită
837.000 RON
din 1.260.500 RON estimat
33,6%
Adjudecat la 66,4% din estimat · economie 423.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.