Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 77,7% sub estimat
Acord cadru de furnizare Reactivi si consumabile compatibile sau echivalente cu analizorul Architect c4000
- Număr anunț
- CN1010194
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350.588 RON
- Valoare atribuită
- 301.478,50 RON 77,7% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1017521
- Termen limită
- 24.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 060-138493
- Documentație de atribuire
- DF1043658
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.doc.p7s
- Clauze contractuale obligatorii-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1043658.pdf
- Modele de formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Valoare atribuită
301.478,50 RON
din 1.350.588 RON estimat
77,7%
Adjudecat la 22,3% din estimat · economie 1.049.109,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.