Atribuită
Anunț de participare
CONSUMABILE ECHIPAMENTE DETECTIE, EXPLOZIBILI SI NARCOTICE (ETD) – ITEMISER 3
- Număr anunț
- SCN1037268
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
- Furnizor / câștigător
- MB TELECOM-LTD SRL (CUI 6612564)
- Cod CPV
- 38900000-4 · Diverse instrumente de evaluare si de testare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180.000 RON
- Valoare atribuită
- 180.000 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 10:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1014814
- Termen limită
- 22.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039351
Documente
Documentația de atribuire
- CONTRACT DE FURNIZARE - Itemiser 2019.doc.p7m
- Declaratie art. 64.doc.p7m
- Declaratie art. 73.doc.p7m
- FisaDate_DF1039351.pdf
- Formular 12 ETD 2019.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MB TELECOM-LTD SRL CUI RO 6612564
Valoare atribuită
180.000 RON
din 180.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro