Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
Contract de executie lucrari , privind proiectul: „MODERNIZAREA DRUMULUI COMUNAL BODOR -DRUM DE LEGATURA INTRE DN 12A-DJ 127A, COMUNA LUNCA DE JOS”
- Număr anunț
- SCN1037265
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCA DE JOS (CUI 4246211)
- Furnizor / câștigător
- ING SERVICE SRL (CUI 18687226)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 849.695 RON
- Valoare atribuită
- 836.379,96 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 10:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1016946
- Termen limită
- 04.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039264
Documente
Documentația de atribuire
- csdcbodor-29012019104828.pdf.p7m
- FisaDate_DF1039264.pdf
- fisadedatedcbodor-30012019105959.pdf.p7m
- Formulare si modele executie modernizare DC Bodor .doc.p7m
- Model Contract executie modernizare DC Bodor1.docx.p7m
- PthMDCBodor.zip.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ING SERVICE SRL CUI RO 18687226
Subcontractanți 1
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ANDESIT-IMPEX SRL CUI RO 15401698
Terți susținători 1
PROBICONS SRL CUI RO 14471008
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VIADUCT SRL CUI RO 6682608
Valoare atribuită
836.379,96 RON
din 849.695 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 13.315,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.