Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat

Scaune vizitator

Număr anunț
CN1004393
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.520 RON
Valoare atribuită
21.839 RON 7,1% sub estimat
Data publicării
20.09.2018 08:16
Anunț de atribuire
CAN1008548
Termen limită
22.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1024444

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668

Valoare atribuită

21.839 RON

din 23.520 RON estimat 7,1%

Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 1.681 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.