Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
Sistem de alimentare cu apa in localitatea Muntele Mic, comuna Turnu Ruieni, judet Caras Severin
- Număr anunț
- SCN1037256
- Autoritate contractantă
- COMUNA TURNU RUIENI (CONSILIUL LOCAL TURNU RUIENI) (CUI 3227289)
- Furnizor / câștigător
- KAUFMANN INDUSTRIES SRL (CUI 15548827)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.516.412 RON
- Valoare atribuită
- 4.413.798,10 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 09:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1019421
- Termen limită
- 04.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039278
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1039278.pdf
- SAAMM04. Formulare-semnat.doc.p7s
- SAAMM05. contract draft-semnat.doc.p7s
- saamm. liste fise-semnat.pdf.p7s
- saamm. parte desenata-semnat.pdf.p7s
- saamm. parte electrica-semnat.pdf.p7s
- saamm. proiect tehnic caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KAUFMANN INDUSTRIES SRL CUI RO 15548827
Oferta 2
Individuala
Ofertant
HIDROCONSTRUCTIA SA CUI RO 1556820
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PAVAJ GRUP SRL CUI RO 6858977
Valoare atribuită
4.413.798,10 RON
din 4.516.412 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 102.613,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.