Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,5% sub estimat
SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERA PARTIDA 1458353
- Număr anunț
- SCN1037242
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC BUZAUL ARDELEAN R.A (CUI 17177326)
- Furnizor / câștigător
- EXPLO-MAR.BANIŢĂ S.R.L. (CUI 35648782)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.570,12 RON
- Valoare atribuită
- 21.509 RON 12,5% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 08:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1013864
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039274
Documente
Documentația de atribuire
- apv 1458353-semnat.pdf
- deviz 36-semnat.pdf
- FisaDate_DF1039274.pdf
- oferta tehnica-semnat.doc.p7s
- tipizate ofertanti-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EXPLO-MAR.BANIŢĂ S.R.L. CUI 35648782
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MARSIK WOOD SRL CUI RO29337641
Valoare atribuită
21.509 RON
din 24.570,12 RON estimat
12,5%
Adjudecat la 87,5% din estimat · economie 3.061,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.