Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,0% sub estimat
Furnizarea obiectelor de mobilier pentru proiectul de investiţii ”Înființare și dotare grădiniță în satul Fălciu, comuna Fălciu, județul Vaslui”, finanţat prin FEADR, submasura 7.2
- Număr anunț
- SCN1037240
- Autoritate contractantă
- COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.837,14 RON
- Valoare atribuită
- 59.942 RON 24,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 08:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1014778
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039146
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Modele de formulare - mobilier semnat.pdf
- 4. Model de contract de furnizare - mobilier semnat.pdf
- 6. Caiet de sarcini mobilier semnat.pdf
- 7. Formularul F4 semnat.pdf
- 8. Fise tehnice dotari semnat.pdf
- FisaDate_DF1039146.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant
C & A PHOENIX ART SRL CUI RO 30195559
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TITAN TRACO SA CUI RO 341040
Valoare atribuită
59.942 RON
din 78.837,14 RON estimat
24,0%
Adjudecat la 76,0% din estimat · economie 18.895,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.