Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,6% sub estimat
Furnizare echipamente I.T., multimedia și active necorporale pentru proiectul de investiţii ”Înființare și dotare grădiniță în satul Fălciu, comuna Fălciu, județul Vaslui”, finanţat prin FEADR, submăsura 7.2
- Număr anunț
- SCN1037238
- Autoritate contractantă
- COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTING SYSTEMS SRL (CUI 14221745)
- Cod CPV
- 32330000-5 · Aparate audio si video de inregistrare si redare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.203,88 RON
- Valoare atribuită
- 32.999 RON 13,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 08:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1014884
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039145
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Modele de formulare semnat.pdf
- 4. Model de contract de furnizare semnat.pdf
- 6. Caiet de sarcini IT semnat.pdf
- 7. Formularul F4 semnat.pdf
- 8. Fise tehnice dotari semnat.pdf
- FisaDate_DF1039145.pdf
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COMPUTING SYSTEMS SRL CUI RO 14221745
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 14399840
Oferta 3
Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
32.999 RON
din 38.203,88 RON estimat
13,6%
Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 5.204,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.