Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Modernizare drum judeţean, DJ 208F: Heci (Intersecție DJ 208) - Tătăruși - Iorcani - lim. jud. Suceava, km. 0+000 - 12+462
- Număr anunț
- CN1008920
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- DAROCONSTRUCT SRL (CUI 17749762)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.532.165 RON
- Valoare atribuită
- 20.977.777 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 08:20
- Anunț de atribuire
- CAN1014617
- Termen limită
- 15.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1039314
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la CS_DJ 208F.docx.p7s
- Clauze contractuale-Modernizare DJ208 F.doc.p7s
- CS.zip.p7s
- FisaDate_DF1039314.pdf
- Formulare.doc.p7s
- LISTE DE CANT.zip.p7s
- PLANSE 1.zip.p7s
- PLANSE 2.zip.p7s
- PLANSE 3.zip.p7s
- PLANSE PODURI.zip.p7s
- TEXT .zip.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DAROCONSTRUCT SRL CUI RO17749762
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CON TED COMPANY SRL CUI RO 25407817
Asociați 3
CONSTRUCTII GABAP CUI RO28474977
TEST PRIMA S.R.L. CUI RO 744639
TRANSMIR SRL CUI RO 10400632
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
EKY ROUTE S.R.L. CUI RO34570030
Asociați 1
DIMEX-2000 COMPANY SRL CUI RO 13027407
Subcontractanți 1
RED POINT MEDIA SRL CUI 22140137
Valoare atribuită
20.977.777 RON
din 21.532.165 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 554.388 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.