Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat
Achizitie de legume si fructe proaspete Lot 1 lot 2
- Număr anunț
- CN1008858
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
- Furnizor / câștigător
- AMARIEI G. PETRU (CUI 23455761)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 822.469,74 RON
- Valoare atribuită
- 723.465,49 RON 12,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1015264
- Termen limită
- 13.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 028-061843
- Documentație de atribuire
- DF1038996
Documente
Documentația de atribuire
- anexa clauze contractuale si obligatorii Lot 1 lot 2.xls.p7s
- Clauze contractuale obligatorii Proaspete.doc.p7s
- CS Lot 1 LEgume proaspete.pdf.p7s
- CS Lot 2 Fructe proaspete.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038996.pdf
- Formulare procedura Lot 1 lot 2.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 723.465,49 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Legume proaspete | — | AMARIEI G. PETRU 4 contracte | 484.953 RON |
| AMARIEI G. PETRU · contract 80339 · 17.05.2019 | 199.917,40 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 98996 · 13.08.2019 | 206.187,50 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 77039 · 06.05.2019 | — | |||
| AMARIEI G. PETRU · contract 71614 · 02.03.2020 | 78.848,10 RON | |||
| 2 | Fructe proaspete | — | RARES-ALEX SRL 4 contracte | 238.512,49 RON |
| RARES-ALEX SRL · contract 98995 · 13.08.2019 | 85.738,70 RON | |||
| RARES-ALEX SRL · contract 80338 · 17.05.2019 | 88.900,31 RON | |||
| AMARIEI G. PETRU,RARES-ALEX SRL · contract 75205 · 22.04.2019 | — | |||
| RARES-ALEX SRL · contract 71615 · 02.03.2020 | 63.873,48 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RARES - ALEX SRL CUI RO 22380946
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Valoare atribuită
723.465,49 RON
din 822.469,74 RON estimat
12,0%
Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 99.004,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.