Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 70,7% sub estimat
Acord-cadru 24 luni furnizare energie electrică pentru locurile de consum ale Complexului Cultural Sportiv Studentesc Tei.
- Număr anunț
- CN1008879
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI RO4340200)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.646.400 RON
- Valoare atribuită
- 481.596,80 RON 70,7% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1015410
- Termen limită
- 08.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 028-061820
- Documentație de atribuire
- DF1038696
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini energie electrica.doc.p7s
- FisaDate_DF1038696.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Model AC furnizare electricitate -semnat.docx.p7s
- Model CS furnizare energie .docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VEOLIA ENERGIE ROMÂNIA S.A. CUI RO 1595802
Valoare atribuită
481.596,80 RON
din 1.646.400 RON estimat
70,7%
Adjudecat la 29,3% din estimat · economie 1.164.803,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.