Atribuită Cumpărare directă

Servicii emitere inscrisuri

Număr anunț
DA34905003
Autoritate contractantă
U.A.T BORSA (CUI 3627544)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
63.695 RON
Data publicării
25.01.2024 13:46
Data finalizării
26.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.695 RON