Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE GĂZDUIRE, ADMINISTRARE ȘI MENTENANȚĂ WEBSITE: WWW.PRIMARIASACELU.RO

Număr anunț
DA34905296
Autoritate contractantă
Primaria Sacelu (CUI 4898916)
Furnizor / câștigător
TRAICOR IT&WEB SRL (CUI 29113652)
Cod CPV
72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
25.01.2024 13:46
Data finalizării
26.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON